Otomotiv plastiği işleme makinalarında kullanılan boru kaynak ve kesim makinaları otomotiv sanayisi için oldukça önemlidir. Sizler için özenle ürettiğimiz boru kaynak makinaları ve kesim makinaları işinize en etkili çözümü sunuyor. Makinalarımız arasında yer alan otomotiv plastiği işleme makinaları arasında olan, otomatik yapıştırma makinaları ile otomotivde sıklıkla kullanılan borular kısa sürede yapıştırılıyor. Kesim makinalarında kullanılan sert PVC ile uygun ve kolay kesim yapılabiliyor. Ar-Ge çalışmalarını her alanda sürdüren firmamız, ürettiği her makinanın gerekli testlerden geçmesi konusunda titiz davranmıştır. Makinalarımızın garanti süresi ve üretim belgesi birinci kalite makina olduğunu gösteriyor.

20200515 152904

Alüminyum İşleme Makinaları Hakkında Bilmek İstedikleriniz.

Bu yazıyı okumak isteyebilirsin

Otomotiv Sanayinin İhtiyacı Olan Makinaları Üretmede Tasarımın ve Mühendisliğin Önemi

Otomotiv sanayinde gerekli olan tüm makinaların üretilmesi için alanında uzmanlığı olan mühendislerin bilgisine ihtiyaç duyulur. Hata payının olmaması ve kaliteli üretim adına mühendislik birçok alanda olduğu gibi önemli meslekler arasındadır.

Tam Otomatik Boru Yapıştırma Makinası

20200610 151938

Boru yapıştırma özellikle otomotiv sektöründe araçlarda kullanılır. Araçlara monte edilen boruların, dayanıklılığını koruyan malzemelerden üretilmesi gerekir. Bu nedenle tam otomatik olarak üretilen boru yapıştırma makinası üretimi yapıyoruz.

 

Tam otomatik boru yapıştırma makinası özellikleri;

  • Boruların kaynak işleminde kullanılır
  • 450° ısıya dayanıklı eritme kalıbında duran malzeme yapıştırılır
  • Yapışacak yüzey eritilir ve baskıda tutulan malzeme yapıştırılır

Makinamızın en önemli özelliği hızlı yapıştırma imkânı sunmasıdır. Basınç testinde 8 bar inç basınca dayanıklılığı ile başarılıdır.

Boru Kesim Makinası

Boru kesim makinası yapıştırılacak yüzeylerin uygun ölçülerde kesimini destekler. Sert PVC‘den üretilen malzeme kesime uygundur. 25 ton kapasiteye sahip olan boru kesim makinası CE belgesine sahip olup hidrolik tesisata sahiptir. 960 mm boy, 630 mm derinlik ve 3,7 kW güce sahiptir. Oldukça güçlü makinalar arasında olan boru kesim makinamız 250 bar basınca dayanıklıdır. 700×500 tabla baskı mukavemeti ile birden fazla özelliğe sahiptir. Teknik, standart ve opsiyonel özellikleri ile otomotiv sektöründe en çok tercih edilen makinalarımız arasındadır.

boru kesim 6

Boru Kesim ve Kaynak Makinalarında Neden Biz?

Endüstriyel alanda ürettiğimiz, ihtiyaca ve sektöre yönelik makinalar ile ne istediğinizi biliyoruz. Otomotiv sektörü her geçen dönem daha konforlu ve dayanıklı üretime sahip oluyor. Kullanılan malzemelerin özel makinalar sayesinde montaj yapılması üretimi tamamlamayı kolaylaştırıyor. Dünya genelinde makina üreticisi firma olarak, teknik ekip ve mühendislerimiz ile en kaliteli makinaları üretiyoruz.

Boru Kesim ve Kaynak Makinalarında Kalite Politikamız

Makina üretiminden çıkan tüm ürünler CE belgesine sahiptir. Belirli standartlarda üretilmiş, Ar-ge çalışmaları yapılmış, mühendisler tarafından her aşamasında üretim birinci sınıf kontrollerden geçmiştir. Yenileme eğitimleri, doğru hammadde kullanımı, doğal kaynakların bilinçli tüketimi benimsenmiş, enerji kaynakları tasarruflu olarak kullanılmıştır. ISG ve çevre bilincini üretim hedefi olarak benimsemiştir. ISO 9001:2015 Kalite yönetim sistemi ile standartlara uygun üretim yapılmıştır.

Boru Kesim ve Kaynak Makinalarında Ar-Ge Çalışmaları

Ar-Ge çalışmalarını her alanda sürdüren firmamız, ürettiği her makinanın gerekli testlerden geçmesi konusunda titiz davranmıştır. Makinalarımızın garanti süresi ve üretim belgesi birinci kalite makina olduğunu gösteriyor. Otomotiv sektöründe kullanılan boru kesim makinaları dışında talep edeceğiniz makinalar için iletişime geçebilirsiniz.

Boru Kesim ve Kaynak Makina Siparişleri

Bizim için ürettiğimiz her makinanın bir hikâyesi vardır. Talep ettiğiniz makinaların bir kısmı üretimde kullanılan stokta yer alan makinalar olup, özel sipariş ile makina üretimi gerçekleştiriyoruz. Her sektörün gereksinimlerini karşılayacak özellikte makinalar için proje çizimlerinizi yapıyor, tasarlıyor, özenle projeyi makinaya dönüştürüyoruz. Boru kesim ve boru kaynak makinaları birlikte kullanılan ürünlerimiz arasındadır. Otomotiv sektörüne hizmet vererek daha fazla kişiye ulaşmanın gururunu, heyecanını ve mutluluğunu tam 30 yıldır yaşıyoruz.

İmalatınız yaptığımız makinalarımızı görebileceğiniz Youtube Kanalımız