MESS İş Güvenliğinin Yıldızları Ödülleri, merkezine insanı alarak; iş sağlığı ve güvenliği konusunda “Sıfır Risk” hedefiyle hayata geçirilen proje ve uygulamaların ödüllendirildiği, Türkiye’nin en kapsamlı İSG ödül organizasyonudur. Çalışma hayatında yaşanan hızlı dönüşüm ve oluşan yeni İSG ihtiyaçları kapsamında yepyeni bir boyuta taşınan yarışmada, sektöre ilham kaynağı olacak yenilikçi projeler belirlenmektedir.

Meşe Makina İşgüvenliğine çok önem vermekyedir imal ettiğimiz makinarlada iş güzenliği en önemli önceliğimizdir.

MESS iş güvenliğinin yıldızları yarışmasında 2021 yılı kazanları belli oldu. Bu yıl ödül alan firmalar arasında TKG Otomotiv ile birlikte geliştirdiğimiz Rulo devirme çevirme makinamız  500-1499 Çalışanı Olan İş Yerleri Tavsiye Edilen Uygulama seçildi. linkte yarışma ve diğer ayrıntıları görebilirsiniz. MESS İsg Yarışmaları 2021

Rulo devirme çevirme makinamızla ilgili ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz ayrıca aşağıdaki videomuza göz atabilirsiniz.

MESS, iş sağlığı ve güvenliğini çalışma hayatının en önemli temel taşı olarak görmektedir. Bu nedenle bu alanda farkındalık yaratmak, ortak bir bilinç oluşturmak ve iyi uygulamaları teşvik etmek amacıyla, 2015 yılından bu yana proje ve uygulamaları ödüllendirmektedir. Metal sanayisini temsil ederek dönüşümlerine yön veren MESS, çalışma hayatında oraya çıkan hızlı dönüşümleri de dikkate alarak yarışmaların kapsamını genişletmiştir. Yarışmalar, çalışma hayatındaki dönüşümü en yenilikçi çözümlerle yepyeni bir boyuta taşınmıştır. 2021 yılı itibarıyla MESS İş Güvenliğinin Yıldızları Ödülleri adıyla; daha geniş bir kapsam altında 6 kategoride gerçekleştirilmeye başlanmıştır. Kategori sayısını artırarak konuları daha odaklı hale getiriyor, bu sayede üyelerimizi yeni trendler hakkında bilinçlendiriyoruz. Böylelikle deneyimlerin paylaşılmasını sağlayarak daha geniş kitlelere yaygınlaşmasını hedefliyoruz. Güvenle çalışan, güvenle üreten İş Güvenliği Yıldızları’nın yenilikçi İSG çalışmalarını, tüm sektörlere ilham kaynağı olmasını amaçlıyoruz.

rulo devirme 2